-Display ürünler:
1) Örümcek stand:Fuar , sergi , konferans , tanıtım gibi organizasyonlarda firmanızın ya da kurumunuzun tanıtımını yapmak için
kullanabileceğiniz çok yaygın olarak kullanımına başlanılan pratik ve portatif bir stand çeşididir.Montaj yapılmadan önce az yer kaplayan montaj yapıldıktan sonra
bir anda geniş bir alana yayılan ve görsel açıdan göz dolduran bir üründür .
2)Promosyonel-X Banner:İşlevsel, ekonomik ve hafif bir ürün olması reklam ürünü olmasından dolayı tercih edilen roll up ürününün diğer bir çeşididir. X-bannerlerin iki tane türü vardır.
Bunlardan birisi plastik diğeri ise metalden üretilmiştir. X-bannerlerin çalışma şekli gergi sistemi olduğu için dijital baskı yapılan reklam alanının gergin durması hedeflenmiştir.
Kendi sistemi gergi olduğu için yapılan dijital baskılı reklam alanı veya baskısı gerdirilerek monte edilmektedir.
Demonte olan bu ürünü her yerde kullanabilirsiniz.
3)Roll-up Banner:Roll-up stand, tıpkı diğer stand çeşitleri gibi sıkça kullanılan bir türdür. Fuar, organizasyon, sunum gibi yerlerde kullanılır. Bez çantası ve kolay kurulumu ile oldukça kullanışlıdır.
Reklam tasarlanılarak roll-up üzerine monte gerçekleşir. Bu stand modeli dijital baskı içindir.
4)Roll-up Stand:sergi, kongre, fuar gibi alanlarda kullanabilen bir üründür. Görseli kendi içine saran yaylı alüminyum mekanizması ile muhteşem bir üründür.
Çok kısa süre içerisinde açılır ve kapatılır. Görsel istenilen zamanlarda değiştirebilir.